ZAŁÓŻ KONTO

Witaj na portalu dla polskich przedsiębiorców i ich klientów. Zapraszamy do założenia konta dla Twojej firmy, dzięki czemu zwiększysz swoje obroty nawet czterokrotnie. Szybko nawiążesz kontakt z klientami i zdobędziesz nowe zlecenia. Na portalu znajdują się dwie subskrypcje, jedna dla polskich firm a druga dla klientów szukających polskich fachowców. Będziesz miał również możliwość szybkiej komunikacji, za pomocą czatu ze swoim usługodawcą lub, gdy potrzebujesz fachowca, z usługobiorcą. 

 

DLA ZLECENIODAWCY

Jeśli poszukujesz polskiego Fachowca:

Wystarczy, że w swoim ogłoszeniu opiszesz, co chciałbyś zlecić, a wykonawcy zgłoszą się do Ciebie sami, proponując konkurencyjne warunki realizacji zlecenia. Dzięki temu możesz wybrać najlepszą z ofert dopasowaną, indywidualnie do Twoich potrzeb - i to wszystko bez opłat!

DLA POLSKIEGO FACHOWCA

Jeżeli jesteś Polskim Fachowcem i poszukujesz Klientów dla Twoich usług:
Portal, gwarantuje Ci dostęp do codziennie aktualizowanej bazy zleceń, ze wszystkich kategorii branżowych. Wystarczy, że zalogujesz się w Serwisie i dodając swoje ogłoszenie oraz lokalizację firmy, określisz zakres usług, a my zadbamy o to, abyś otrzymywał powiadomienia o interesujących Cię zleceniach. Twoje uczestnictwo w tym programie będzie płatne miesięcznie zaledwie 10 euro, ale Twoje obroty wzrosną trzy a nawet czterokrotnie. Czy jesteś na to gotowy?

 

ZALOGUJ SIĘ

Jeżeli masz już u nas konto, zaloguj się i korzystaj w pełni z narzędzi które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Pomóż nam udoskonalić portal, czekamy na Twoje uwagi pod adresem kolory@kolory.webserwer.pl

Rejestracja Użytkownika
...
...
...
...
...
...
Profil